Steun het goede doel van de paalzitters via het Podium

Jennifer zit voor de Dierenopvang Haarlemmermeer in Hoofddorp.
Paula zit voor het Adamas Inloophuis in Nieuw-Vennep.
Martel zit voor Stichting Dolfijnentherapie Damian.
Jennifer zit voor de Dierenopvang Haarlemmermeer in Hoofddorp.
Paula zit voor het Adamas Inloophuis in Nieuw-Vennep.
Martel zit voor Stichting Dolfijnentherapie Damian.

Zoals in alle lokale kranten wel duidelijk is geworden de afgelopen weken zijn de deelnemers van het Architectonisch Paalzitten in Nieuw-Vennep druk bezig om geld op te halen voor het goede doel. Het Podium wil hier graag extra aan bijdragen.

Daarom zullen enkele architecten uit de programmaraad en medewerkster Justa woensdagavond 18 augustus plaats nemen in de 'inzitpaal', om daarmee extra geld op te halen. Steunt u ons hierin? Mail ons dan naar info@podiumarchitectuur.nl en dan laten wij u weten hoe u ons kunt steunen.

Een andere mogelijkheid is het bestellen van een foto van de paalzitters. Een A4 afdruk kost u 15 euro, dit gaat naar het goede doel. Mail naar jvbergen@podiumarchitectuur.nl voor meer informatie hierover.

Share/Save

translate with Google Translate ®

Overige websites van het Podium voor Architectuur: archimeer.nl, netwerkac.nl, Park21.info, brugsite.nl, altroute.nl, urxpo.nl, c-u-there.nl

© 2010 Podium voor Architectuur Haarlemmermeer en Schiphol